STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kwadratowy marmurowy stolik do kawy Piet Boon KEK Zobacz większe

Kwadratowy marmurowy stolik do kawy Piet Boon KEK

KOD: 250sdpietboonkek

ID: 223440

ProjektantPiet Boon
ProducentPiet Boon

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Piet Boon KEK

Kwadratowy marmurowy stolik do kawy

Opis

Piękny designerski stolik kawowy KEK i stolik pomocniczy KEK charakteryzują się stonowanym i funkcjonalnym kształtem. Dostępny w stali, marmurze i orzechu, luksusowy blat stolika bocznego wzbogaca ogólny, uproszczony design KEK.

Materiał:
- Rama stalowa.
- Opcjonalnie blat z litego dębu, szczotkowanego dębu, orzecha lub marmuru.

Kolory: Biały, ciemnoszary, brązowy, szary, czarny, zielony.

Tagi

Piet Boon, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z marmuru, Stoliki kawowe z kamienia naturalnego, Stoliki Bistro, Stoliki do salonu, Kawa Square stoły, niskie stoliki kawowe, stoliki w stylu współczesnym, stoliki marmurowe, stoliki z kamienia naturalnego

Napisz opinię

Kwadratowy marmurowy stolik do kawy Piet Boon KEK

Kwadratowy marmurowy stolik do kawy Piet Boon KEK

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek