STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Okrągły metalowy stolik kawowy Memedesign WAY Zobacz większe

Okrągły metalowy stolik kawowy Memedesign WAY

KOD: 250sdmemedesignway

ID: 212861

Rok produkcji2017
ProjektantGianmarco Codato
ProducentMemedesign
CenaCena od 216.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Memedesign WAY

Okrągły metalowy stolik kawowy

Dane techniczne

cm ø 45 x 50 h
cm ø 60 x 74 h
cm ø 60 x 90 h

Opis

Way to stolik kawowy o podstawowych liniach i znajomych kształtach. Jego główną cechą jest wierzchołek, który nawiązuje do formalnej doskonałości koła, ale przerywa ciągłość ścieżką cięcia siatki wzdłuż idealnej linii przecięcia się dwóch częściowo zachodzących na siebie okręgów. W ten sposób istnieje więcej możliwości i kombinacji: pojedynczy stół można ustawić pod ścianą, aby zaoszczędzić miejsce, a łączyć z drugim, aby uzyskać dużą powierzchnię za pomocą bezszwowych linii krzywych.

Tagi

MEMEDESIGN, Gianmarco Codato, Meble ogrodowe, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stoliki do salonu, Stolik kawowy, Stolik ogrodowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe metalowe, Stoliki bistro, Okrągłe stoliki kawowe, stoliki boczne w stylu współczesnym Garden, stoliki boczne Metal Garden, stoliki w stylu współczesnym, stoliki metalowe do salonu, na zewnątrz

Napisz opinię

Okrągły metalowy stolik kawowy Memedesign WAY

Okrągły metalowy stolik kawowy Memedesign WAY

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek