STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Design niski okrągły stolik boczny bistro Memedesign TWIN B Zobacz większe

Design niski okrągły stolik boczny bistro Memedesign TWIN B

KOD: 250sdmemedesigntwinb

ID: 212860

Rok produkcji2013
ProjektantBusetti Garuti Redaelli
ProducentMemedesign
CenaCena od 238.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Memedesign TWIN B

Design niski okrągły stolik boczny bistro

Dane techniczne

cm ø 60 x wys. 35

Opis

Okrągły stolik TWIN B wykonany z metalu cm ø60x35h
Stolik kawowy na trzech nogach do ustawienia w rogu lub obok sofy, swoim przewiewnym charakterem i pomysłowymi liniami dopełni każdą przestrzeń- kreatywny, dynamiczny i o czym rozmawiać.

Możliwość połączenia z TWIN A cm ø45x52h
Dostępny we wszystkich 15 kolorach z naszej oferty
100% Made in Italy

Jak czyścić produkty wykończeniowe do malowania proszkowego: w zależności od przypadku należy stosować wyłącznie czystą wodę z niewielkimi dodatkami neutralnych środków piorących (pH7) za pomocą miękkich, nieściernych ścierek, szmat lub bawełny przemysłowej.

Tagi

MEMEDESIGN, Busetti Garuti Redaelli, Meble ogrodowe, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik ogrodowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki projektowe, Stoliki metalowe , Stoliki boczne Bistro, Stoliki kawowe do salonu, Stoliki kawowe okrągłe, Stoliki kawowe niskie, Stoliki w stylu współczesnym Garden, Stoliki boczne Design Garden, Stoliki boczne Metal Garden, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki Design Lounge, Stoliki metalowe do salonu, zewnętrzne

Napisz opinię

Design niski okrągły stolik boczny bistro Memedesign TWIN B

Design niski okrągły stolik boczny bistro Memedesign TWIN B

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek