STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kwadratowy marmurowy stolik kawowy do salonu Memedesign FRAME PRIVÉ Zobacz większe

Kwadratowy marmurowy stolik kawowy do salonu Memedesign FRAME PRIVÉ

KOD: 250sdmemedesignframeprivé

ID: 212848

ProjektantLeonardo Mercurio
ProducentMemedesign

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Memedesign FRAME PRIVÉ

Kwadratowy marmurowy stolik kawowy do salonu

Dane techniczne

dorsz. Rama 40: cm 40 x 40 x 48h
kod. Rama 70: cm 70 x 70 x 40h

Opis

Frame Privé to stolik kawowy z marmurowym blatem, który uzupełnia kolekcję designerskich stolików kawowych Frame, z podstawą wykonaną ze stali i marmurowego blatu. Główna cecha trójwymiarowości, jaką nadają elementy pionowe i poziome pochylone pod kątem 45°, pozwala na odmienną wizualizację w zależności od punktu widzenia i podkreśla oryginalność. Marmurowy blat jest również obrobiony pod kątem 45°, aby był idealnie umieszczony wewnątrz stalowej konstrukcji.

Rama dostępna jest w trzech różnych wymiarach, dwóch kwadratowych i jednego prostokątnego formatu. Najmniejszy model Frame 40 (cm 40x40x48h) jest szczególnie wskazany jako stolik boczny, który można ustawić obok sofy, ale także jako stolik nocny, aby nadać sypialni odrobinę koloru, stylu i designu. Modele Frame 70 i Frame 120 są naprawdę wskazane jako stoliki kawowe do salonu, które można ustawić na środku salonu, przed sofą. Konstrukcja stalowa może być dostarczona w 15 kolorach RAL oraz 2 kolorach metalicznych (Oro/Gold i Rame/Copper) z palety kolorów 2020. Marmur może być dostarczony w trzech różnych rodzajach: Marmur czarny Marquinia - marmur biały Carrara - marmur Emperador . Marmur ma matowe wykończenie, ale na życzenie może być dostarczony nawet z błyszczącym wykończeniem, w tej samej cenie.

Do konstrukcji stalowej należy używać wyłącznie czystej wody, z niewielkimi dodatkami neutralnych środków myjących (pH 7), należy używać miękkich, nieściernych ściereczek, szmat lub bawełny przemysłowej. Nie należy podejmować silnego tarcia. Montaż: blat marmurowy pasuje i przykręca do konstrukcji podstawy.

Tagi

MEMEDESIGN, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe metalowe, Stoliki kawowe stalowe, Stoliki kawowe z marmuru, Stoliki kawowe z kamienia naturalnego, Stoliki bistro, Kawa stoły do salonu, kwadratowe stoliki kawowe, współczesne stoły do salonu, metalowe stoły do salonu, stalowe stoły do salonu, marmurowe stoły do salonu, stoły do salonu z kamienia naturalnego

Napisz opinię

Kwadratowy marmurowy stolik kawowy do salonu Memedesign FRAME PRIVÉ

Kwadratowy marmurowy stolik kawowy do salonu Memedesign FRAME PRIVÉ

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek