STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kwadratowy stalowy stolik kawowy Memedesign FRAME Zobacz większe

Kwadratowy stalowy stolik kawowy Memedesign FRAME

KOD: 250sdmemedesignframe

ID: 212845

ProjektantLeonardo Mercurio
ProducentMemedesign
CenaCena od 475.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Memedesign FRAME

Kwadratowy stalowy stolik kawowy

Dane techniczne

cm 40 x 40 x 48 godz.

Opis

Rama to kolekcja projektów stolików kawowych w całości wykonana ze stali. Główna cecha trójwymiarowości, jaką nadają elementy pionowe i poziome pochylone pod kątem 45°, pozwala na odmienną wizualizację w zależności od punktu widzenia i podkreśla oryginalność.

Rama dostępna jest w trzech różnych wymiarach, dwóch kwadratowych i jednego prostokątnego formatu. Najmniejszy model Frame 40 jest szczególnie wskazany jako stolik boczny, który można ustawić obok sofy, ale także jako stolik nocny, aby nadać sypialni odrobinę koloru, stylu i designu. Modele Frame 70 i Frame 120 są naprawdę wskazane jako stoliki kawowe do salonu, które można ustawić na środku salonu, przed sofą. Istnieje możliwość wyboru spośród 15 kolorów RAL i 2 kolorów metalicznych (Oro/Gold i Rame/Copper) z palety kolorów 2020. Stoliki kawowe ramowe można wybrać również z marmurowym blatem, dostępne w trzech różnych typach, Marquinia, Carrara i Emeperador.

Używać wyłącznie czystej wody z niewielkimi dodatkami neutralnych środków piorących (pH 7), używać miękkich, nierysujących ściereczek, szmat lub bawełny przemysłowej. Nie należy podejmować silnego tarcia. Montaż nie jest wymagany.

Tagi

MEMEDESIGN, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe metalowe, Stoliki kawowe stalowe, Stoliki Bistro, Stoliki kwadratowe, Stoliki boczne, Salon w stylu współczesnym stoły, stoły Metal Lounge, stoły Steel Lounge

Napisz opinię

Kwadratowy stalowy stolik kawowy Memedesign FRAME

Kwadratowy stalowy stolik kawowy Memedesign FRAME

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek