STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Okrągły wysoki stolik boczny Manerba Litta Zobacz większe

Okrągły wysoki stolik boczny Manerba Litta

KOD: 250sdST142F60

ID: 211635

ProjektantIlkka Suppanen
ProjektantRaffaella Mangiarotti
ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Manerba Litta

Okrągły wysoki stolik boczny

Dane techniczne

ST142F75 - średnica 75 x 74h cm,
ST142F60 - średnica 60 x 60h cm.

Opis

Litta to stolik kawowy do stref relaksu i blatu, wykonany z paneli ze sklejki brzozowej pokrytych różnymi wykończeniami lub lakierowanej płyty MDF w różnych kolorach. Konstrukcyjna rama nośna o indywidualnej konstrukcji wykonana jest z pręta stalowego o pełnym przekroju. Specyficzny kształt ramy został tak zaprojektowany, aby punkty spawów pomiędzy różnymi elementami konstrukcyjnymi były całkowicie niewidoczne.

Bogaty i minimalistyczny, ładowany i lekki, bez krawędzi i przyjemny.
Niezależnie lub w zespole, każdy przepływ pracy wymaga obecnie pulpitu. Biurka, stoliki i stoliki z kolekcji Litta napędzają każdą codzienną, urozmaiconą aktywność.
Podczas pracy musisz się skoncentrować, dzielić pomysłami, szybko zjeść lunch, wypić kawę podczas oglądania filmu lub przewinąć papierową prezentację na twardej powierzchni. Produkty Litta są sztywne, ale jednocześnie lekkie, radykalne i przyjemne.
Metalowa konstrukcja, chromowana lub malowana, jest składana i spawana z niewidocznym łączem dzięki tradycyjnej technice obróbki metalu, w Mantui sięgającej czasów renesansu.

Tagi

Manerba, Ilkka Suppanen, Raffaella Mangiarotti, Litta, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z drewna, Stoliki bistro, Stoliki do salonu, Okrągłe stoliki kawowe, stoliki wysokie, stoliki w stylu współczesnym, stoliki Wood Lounge

Napisz opinię

Okrągły wysoki stolik boczny Manerba Litta

Okrągły wysoki stolik boczny Manerba Litta

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek