STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Okrągły marmurowy stolik do kawy Leolux Lx LXT01 Zobacz większe

Okrągły marmurowy stolik do kawy Leolux Lx LXT01

KOD: 250sdleoluxlxlxt01

ID: 208314

Rok produkcji2019
ProjektantBECK DESIGN
ProducentLeolux Lx

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Leolux Lx LXT01

Okrągły marmurowy stolik do kawy

Opis

Seria stołów LXT01 dodaje atrakcyjną odmianę form i materiałów do kolekcji stołów Leolux LX. LXT01 jest dostępny jako stolik kawowy i stolik okolicznościowy, przy czym stolik kawowy oferuje wybór trzech kształtów blatu. W zależności od kształtu do wyboru orzech lub dąb, szkło lub marmur. Rama dostępna w kolorach epoksydowych.

Tagi

LEOLUX LX, BECK DESIGN, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z marmuru, Stoliki kawowe z kamienia naturalnego, Stoliki bistro, Stoliki kawowe do salonu , Okrągłe Stoliki Kawowe, Stoliki Lounge w Stylu Współczesnym, Stoliki Marmurowe, Stoliki Lounge z Kamienia Naturalnego

Napisz opinię

Okrągły marmurowy stolik do kawy Leolux Lx LXT01

Okrągły marmurowy stolik do kawy Leolux Lx LXT01

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek