STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Trójkątny dębowy wysoki stolik boczny Leolux Lx LX646 Zobacz większe

Trójkątny dębowy wysoki stolik boczny Leolux Lx LX646

KOD: 250sdLX646

ID: 208309

Rok produkcji2017
ProjektantStefan Veit
ProducentLeolux Lx

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Leolux Lx LX646

Trójkątny dębowy wysoki stolik boczny

Opis

Organicznie uformowany trójkątny blat oparty na podstawie z trzema stalowymi nogami, które spotykają się u dołu. Ta seria stołów Stephan Veit obejmuje trzy modele, które ze względu na różne rozmiary i wysokości są fantastyczne w połączeniu. Blat stołu wykonany z litego dębu; podstawa jest epoksydowana.

Tagi

LEOLUX LX, Stefan Veit, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z drewna, Stoliki kawowe dębowe, Stoliki Bistro, Stoliki wysokie, Stoliki boczne , Stoliki trójkątne, Stoliki z podstawą sań, Stoliki w stylu współczesnym, Stoliki Wood Lounge, Stoliki Oak Lounge

Napisz opinię

Trójkątny dębowy wysoki stolik boczny Leolux Lx LX646

Trójkątny dębowy wysoki stolik boczny Leolux Lx LX646

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek