STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sześciokątny stolik boczny z wysokiej stali malowanej farbą epoksydową Leolux Lx LX645 Zobacz większe

Sześciokątny stolik boczny z wysokiej stali malowanej farbą epoksydową Leolux Lx LX645

KOD: 250sdLX645

ID: 208308

Rok produkcji2017
ProjektantRoderick Vos
ProducentLeolux Lx

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Leolux Lx LX645

Sześciokątny stolik boczny z wysokiej stali malowanej farbą epoksydową

Opis

Seria stołów LX645 obejmuje osiem modeli, wszystkie dostępne w pięciu różnych kolorach żywic epoksydowych. Stoły wykonane są ze spawanej i składanej blachy stalowej, która jest rzemieślniczo spawana w całość. Dwa modele są nieco wyższe, z czego jeden również wykończony podwyższonymi krawędziami blatu i specjalną przegródką na magazynki. Idealny do holu, poczekalni lub salonu.

Tagi

LEOLUX LX, Roderick Vos, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe metalowe, Stoliki kawowe stalowe, Stoliki kawowe ze stali epoksydowej, Stoliki boczne Bistro, Stoliki wysokie, Stoliki boczne, Stoliki kawowe z miejscem do przechowywania, Stoliki kawowe sześciokątne, Stoliki ręcznie robione, Stoliki w stylu współczesnym, Stoliki metalowe, Stoliki stalowe, Stoliki ze stali epoksydowej

Napisz opinię

Sześciokątny stolik boczny z wysokiej stali malowanej farbą epoksydową Leolux Lx LX645

Sześciokątny stolik boczny z wysokiej stali malowanej farbą epoksydową Leolux Lx LX645

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek