STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Niski kwadratowy stolik kawowy z materiałów ceramicznych Leolux Lx LX641 Zobacz większe

Niski kwadratowy stolik kawowy z materiałów ceramicznych Leolux Lx LX641

KOD: 250sdLX641

ID: 208304

Rok produkcji2017
ProjektantEdward Van Vliet
ProducentLeolux Lx

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Leolux Lx LX641

Niski kwadratowy stolik kawowy z materiałów ceramicznych

Opis

Obszerna seria stołów LX641 została zaprojektowana przez Edwarda van Vlieta i opiera się na wzajemnym oddziaływaniu blatów i podstaw w kształcie kwadratu i koła. Jeśli blat jest kwadratowy, podstawa jest okrągła i odwrotnie. Efekt ten jest szczególnie widoczny w szklanych blatach, ale jest również stylową cechą blatu ceramicznego LX641. Stoliki dostępne są w różnych rozmiarach: 100 x 100 x 32 cm, 80 x 80 x 32 cm, 60 x 60 x 37 cm, a wyższy stolik ma wymiary 40 x 40 x 60 cm. Średnice okrągłych blatów stołów to 100, 80, 60 i 40 cm.

Tagi

LEOLUX LX, Edward Van Vliet, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki w stylu współczesnym, Materiały ceramiczne Stoliki kawowe, Stoliki Bistro, Stoliki kawowe Square, Stoliki kawowe niskie, Stoliki wypoczynkowe w stylu współczesnym, Materiały ceramiczne Stoły wypoczynkowe

Napisz opinię

Niski kwadratowy stolik kawowy z materiałów ceramicznych Leolux Lx LX641

Niski kwadratowy stolik kawowy z materiałów ceramicznych Leolux Lx LX641

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek