STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Dębowy stolik kawowy do salonu Leolux Lx LX639 Zobacz większe

Dębowy stolik kawowy do salonu Leolux Lx LX639

KOD: 250sdLX639

ID: 208302

Rok produkcji2017
ProjektantBECK DESIGN
ProducentLeolux Lx

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Leolux Lx LX639

Dębowy stolik kawowy do salonu

Opis

Naturalne formy i materiały stołów LX639 emanują spokojem i spokojem w pomieszczeniu. Dostępność w dwóch wysokościach i dwóch rozmiarach ułatwia łączenie różnych stołów. Blat stołu może być wykończony w trzech rodzajach polerowanego marmuru oraz litego dębu.

Tagi

LEOLUX LX, BECK DESIGN, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z drewna, Stoliki kawowe dębowe, Stoliki Bistro, Stoliki wypoczynkowe w stylu współczesnym, Drewno Stoły Lounge, Stoły Oak Lounge

Napisz opinię

Dębowy stolik kawowy do salonu Leolux Lx LX639

Dębowy stolik kawowy do salonu Leolux Lx LX639

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek