STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ceramiczny stolik boczny Leolux Lx LX611 Zobacz większe

Ceramiczny stolik boczny Leolux Lx LX611

KOD: 250sdLX611

ID: 208300

Rok produkcji2010
ProjektantBECK DESIGN
ProducentLeolux Lx

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Leolux Lx LX611

Ceramiczny stolik boczny

Opis

Stoły LX611 Beck Design wyróżniają się wszechstronnością. Blat ma trzy lub cztery narożniki o organicznym kształcie, jest też wersja XL i stolik boczny. Oprócz tego wszystkie stoły dostępne są również w trzech różnych wysokościach. Do blatu można wybrać lity dąb, lity orzech i ceramikę. Smukła podstawa jest zawsze wykonana ze stali, ale może być wykończona w dwóch odcieniach chromu i dowolnym kolorze epoksydowym.

Tagi

LEOLUX LX, BECK DESIGN, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki ceramiczne, Materiały ceramiczne Stoliki kawowe, Stoliki Bistro, Stoliki wysokie, Boki stoły, stoły Lounge w stylu współczesnym, stoły ceramiczne Lounge, materiały ceramiczne Stoły Lounge

Napisz opinię

Ceramiczny stolik boczny Leolux Lx LX611

Ceramiczny stolik boczny Leolux Lx LX611

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek