STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Owalny stolik boczny Ioc Project Partners Corvetto Zobacz większe

Owalny stolik boczny Ioc Project Partners Corvetto

KOD: 250sdiocprojectpartnerscorvetto

ID: 200961

ProjektantRaffaella Mangiarotti
ProducentIoc Project Partners

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ioc Project Partners Corvetto

Owalny stolik boczny

Dane techniczne

L. 550 mm - 22''
D. 295 mm - 12''
Wys. 550 mm - 22''

Opis

Corvetto to przedmiot minimalistyczny i funkcjonalny, smukły, ale mocny, z wystającym blatem, który można przesuwać, aby okazjonalnie wspierać różne czynności i w różnych kontekstach. Samodzielnie lub w małych grupach szybko organizuje akcesoria i przestrzeń serwisową. Stolik boczny ma swoją kompozycyjną harmonię dzięki podobnym kształtom obu zaokrąglonych twarzy: zwartej podstawie i szerokiemu blatowi.

Góra:
- Lakierowana matowo
- Tył szkło malowane

Rama metalowa:
- Biały - ral 9003
- Szary - ral 7047
- Czarny - ral 9004
- Mosiądz.

Tagi

Partnerzy projektu IOC, Raffaella Mangiarotti, Corvetto, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, stolik kawowy, stół wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z drewna, Stoliki Bistro, Stoliki kawowe owalne, Stoliki boczne, Stoły w stylu współczesnym, stoły Wood Lounge

Napisz opinię

Owalny stolik boczny Ioc Project Partners Corvetto

Owalny stolik boczny Ioc Project Partners Corvetto

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek