STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kwadratowy stolik do kawy z eukaliptusa Epònimo Wood Zobacz większe

Kwadratowy stolik do kawy z eukaliptusa Epònimo Wood

KOD: 250sdWD007/008

ID: 180551

Rok produkcji2018
ProjektantAlberto Colzani
ProducentEpònimo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Epònimo Wood

Kwadratowy stolik do kawy z eukaliptusa

Opis

Drewno to 4-nożne niskie stoliki boczne wykonane z MDF wykończone bejcowaną na niebiesko okleiną eukaliptusową. Dzięki prostemu trikowi stół, który w rzeczywistości składa się z pięciu części, wydaje się być wyrzeźbiony z solidnego bloku. Cztery boczne elementy, po połączeniu z blatem, stają się strukturalne bez potrzeby stosowania dodatkowych części, które z kolei osłabiłyby rzeźbiarski efekt dzieła.

Materiały:
MDF, niebieska okleina eukaliptusowa. Inne okleiny są dostępne na życzenie.

Tagi

EPÒNIMO, Alberto Colzani, Drewno, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z drewna, Stoliki z okleiną drewnianą, Stoliki z drewna konstrukcyjnego, Stoliki kawowe z eukaliptusa , Stoliki bistro, Stoliki kawowe do salonu, Stoliki kawowe Square, Stoliki wysokie, Stoliki w stylu współczesnym, Stoliki wypoczynkowe z drewna, Stoliki z okleiną drewnianą, Stoliki wypoczynkowe z drewna konstrukcyjnego, Stoliki wypoczynkowe z eukaliptusa

Napisz opinię

Kwadratowy stolik do kawy z eukaliptusa Epònimo Wood

Kwadratowy stolik do kawy z eukaliptusa Epònimo Wood

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek