STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kwadratowy stolik kawowy z blatem z laminatu HPL Diemme XS Zobacz większe

Kwadratowy stolik kawowy z blatem z laminatu HPL Diemme XS

KOD: 250sddiemmexs

ID: 176161

Rok produkcji2008
ProducentDiemme

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Diemme XS

Kwadratowy stolik kawowy z blatem z laminatu HPL

Opis

Prosty i minimalistyczny przedmiot spoczywający na metalowym ostrzu, zapewniający wysoce stylizowany wygląd.
Krzyżowa podstawa inspiruje nazwę i tworzy niepowtarzalny design, o rozpoznawalnych wymiarach, niski w wersji XS i wysoki w XL.

Poczekalnia z lakierowaną metalową ramą, blat z czarnego lub białego laminatu kompaktowego.

Tagi

Diemme, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z drewna, Stoliki kawowe HPL, Stoliki kawowe z drewna konstrukcyjnego, Stoliki Bistro, Stoliki kawowe do salonu , Stoliki kawowe Square, Stoły Lounge w stylu współczesnym, Stoliki Wood Lounge, Stoliki HPL Lounge, Stoliki Lounge z drewna inżynierskiego

Napisz opinię

Kwadratowy stolik kawowy z blatem z laminatu HPL Diemme XS

Kwadratowy stolik kawowy z blatem z laminatu HPL Diemme XS

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek