STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Niski kwadratowy stolik ogrodowy Diabla 356 Zobacz większe

Niski kwadratowy stolik ogrodowy Diabla 356

KOD: 250sddiabla356

ID: 175847

Rok produkcji2006
ProjektantJosé Antonio Gandía-Blasco
ProjektantPablo Gironés
ProducentDiabla
CenaCena od 234.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Diabla 356

Niski kwadratowy stolik ogrodowy

Dane techniczne

80x80x17h cm / 31"x31"x7"h

Opis

Jeśli szukasz projektu, który będzie wywierać silny wpływ, z pewnością osiągniesz to dzięki naszej kolekcji 356. Te elementy są przedmiotem, który nie pozostaje niezauważony dzięki aerodynamicznemu wyglądowi w ich zaokrąglonym kształcie i stylowych krzywiznach. Ponieważ ma tak silną prezencję, nie będziesz potrzebować wiele więcej, aby umeblować swoją przestrzeń na zewnątrz.

Wykonane z formowanego rotacyjnie polietylenu w 100% nadającego się do recyklingu.
Kolory: biały, różowy, czerwony, szary, antracyt, oliwkowa zieleń, piasek i brąz.

Tagi

Diabla, José Antonio Gandía-Blasco, Pablo Gironés, 356, Meble ogrodowe, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stoliki do salonu, stolik kawowy, stolik ogrodowy, stolik w salonie, Stoliki w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z tworzywa sztucznego, Stoliki kawowe z polietylenu (PE), Stoliki bistro, Stoliki kwadratowe, Stoliki kawowe niskie, Stoliki ogrodowe w stylu współczesnym, Stoliki ogrodowe z tworzywa sztucznego, Stoliki boczne z polietylenu (PE) Stoliki ogrodowe w stylu współczesnym, Stoliki wypoczynkowe w stylu współczesnym, Stoliki wypoczynkowe z tworzywa sztucznego , Stoliki wypoczynkowe z polietylenu (PE)

Napisz opinię

Niski kwadratowy stolik ogrodowy Diabla 356

Niski kwadratowy stolik ogrodowy Diabla 356

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek