STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kwadratowy marmurowy stolik do kawy De Padova Flying landscape Zobacz większe

Kwadratowy marmurowy stolik do kawy De Padova Flying landscape

KOD: 250sddepadovaflyinglandscape

ID: 174447

Rok produkcji2019
ProjektantPiero Lissoni
ProducentDe Padova

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
De Padova Flying landscape

Kwadratowy marmurowy stolik do kawy

Opis

Stoliki kawowe wolnostojące w dwóch wymiarach.
Małe blaty z czarnej płyty MDF fornirowanej wędzonym dębem, białym marmurem Carrara, Calacatta Oro, Valentine Grey lub Grey Stone.

Cieńsze siedzisko, lżejsza rama i wyższe stopy na nowo definiują sofę Flying Landscape, aby pasowała do nowych małych stolików umieszczonych obok siebie w pośredniej, kanciastej i końcowej pozycji, aby lepiej zdefiniować jej czystość. Stoliki mogą być również używane jako elementy wolnostojące, dostępne w dwóch wymiarach z blatem drewnianym lub marmurowym. Całość uzupełniają pufy i poduszki.

Tagi

DE PADOVA, Piero Lissoni, Latający krajobraz, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z marmuru, Stoliki kawowe z kamienia naturalnego, Stoliki bistro, Stoliki kawowe do salonu, Kwadratowe stoliki kawowe, Stoły do salonu w stylu współczesnym, Stoły do salonu z marmuru, Stoły do salonu z kamienia naturalnego

Napisz opinię

Kwadratowy marmurowy stolik do kawy De Padova Flying landscape

Kwadratowy marmurowy stolik do kawy De Padova Flying landscape

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek