STÓŁ KONFERENCYJNY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stół do sal konferencyjnych na zamówienie Tis TABLES Zobacz większe

Stół do sal konferencyjnych na zamówienie Tis TABLES

KOD: 250sdtistables

ID: 240243

ProducentTis

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Tis TABLES

Stół do sal konferencyjnych na zamówienie

Dane techniczne

Stół na zamówienie

Opis

Stoły do sal konferencyjnych na zamówienie — ekskluzywne materiały, niepowtarzalne kształty, akcesoria high-tech, wspaniałe wykończenie sal konferencyjnych dla kadry kierowniczej, operacyjnych sal konferencyjnych, poczekalni.

Tis Style umożliwia architektom, projektantom i inżynierom 100% realizację ich projektu. Począwszy od jednorazowego wnętrza czy elementu architektonicznego, po kompletne wyposażenie przestrzeni roboczych. Tis Style pracuje na uboczu projektantów, wspierając ich w procesie urzeczywistniania pomysłu.

Tagi

Tis, Stoły konferencyjne, Sale konferencyjne i poczekalnie, stół konferencyjny, Stoły konferencyjne w stylu współczesnym, Stoły konferencyjne prostokątne, Stoły konferencyjne z zarządzaniem kablami, Stoły konferencyjne z gniazdkami elektrycznymi

Napisz opinię

Stół do sal konferencyjnych na zamówienie Tis TABLES

Stół do sal konferencyjnych na zamówienie Tis TABLES

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek