STÓŁ KONFERENCYJNY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątny drewniany stół konferencyjny Stellar Works Rén CONFERENCE TABLE Zobacz większe

Prostokątny drewniany stół konferencyjny Stellar Works Rén CONFERENCE TABLE

KOD: 250sdRN-T610-3500

ID: 238056

ProjektantSpace Copenhagen
ProducentStellar Works

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Stellar Works Rén CONFERENCE TABLE

Prostokątny drewniany stół konferencyjny

Opis

Rén - Prostokątny drewniany stół konferencyjny, nogi z litego drewna, blat z forniru, stal nierdzewna pokryta mosiądzem, projekt Space.

Rén narodził się z pragnienia stworzenia serii elementów w tradycji duńskiej modern – wysokiej jakości, starannie dopracowany projekt, który równoważy funkcjonalność z formą i jest dostępny dla wszystkich. Wykonane z poplamionego jesionu stoły i krzesła Rén przyjmują tę wyraźnie nordycką filozofię i łączą techniki rzemieślnicze i estetyczne detale z tradycji projektowych Japonii i Chin, dzięki czemu powstała kolekcja, która choć inspirowana konkretnym miejscem i czasem jest zarówno międzynarodowa, jak i ponadczasowa w swoim zakresie.

Tagi

STELLAR WORKS, Space Copenhagen, Rén, Stoły konferencyjne, Sale konferencyjne i poczekalnie, stół konferencyjny, Stoły konferencyjne z drewna, Prostokątne stoły konferencyjne

Napisz opinię

Prostokątny drewniany stół konferencyjny Stellar Works Rén CONFERENCE TABLE

Prostokątny drewniany stół konferencyjny Stellar Works Rén CONFERENCE TABLE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek