STÓŁ KONFERENCYJNY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kwadratowy szklany stół konferencyjny Newtom By Ultom Prospero Zobacz większe

Kwadratowy szklany stół konferencyjny Newtom By Ultom Prospero

KOD: 250sdnewtombyultomprospero

ID: 218358

ProjektantLorenzo Marcolin
ProducentNewtom By Ultom

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Newtom By Ultom Prospero

Kwadratowy szklany stół konferencyjny

Opis

Jest systemem wyposażenia zdolnym do tworzenia miejsc pracy, w których ludzie mogą identyfikować się z otoczeniem (miejsce pracy jest integralną częścią życia). Różne rodzaje pojedynczych lub połączonych biurek konferencyjnych i szafek są wszechstronnymi i funkcjonalnymi elementami wspierającymi efektywność biura. Ich projekt architektoniczny jest lekki i miękki z zaokrąglonymi krawędziami, a różnorodność wykończeń (szkło, drewno i kolor) pozwala dostosować je do różnych sytuacji, wymagań i osobowości. Blaty wsparte są na metalowych stelażach z samodzielnymi rozgałęzionymi konstrukcjami wsporczymi lub połączone z wielofunkcyjną komodą szufladową, której sprawność funkcjonalną gwarantuje integracja z siecią zasilającą i komputerową za pomocą kanałów umieszczonych pod blatem i mediami pudła. Wyposażenie wewnętrzne uzupełniają modułowe szafki do przechowywania, zdolne do tworzenia prostych szafek lub ścianek działowych.

Tagi

NEWTOM firmy Ultom, Lorenzo Marcolin, Prospero, Stoły konferencyjne, Sale konferencyjne i poczekalnie, stół konferencyjny, Stoły konferencyjne szklane, Square Stoły konferencyjne

Napisz opinię

Kwadratowy szklany stół konferencyjny Newtom By Ultom Prospero

Kwadratowy szklany stół konferencyjny Newtom By Ultom Prospero

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek