STÓŁ KONFERENCYJNY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Okrągły stół konferencyjny Ioc Project Partners Cordusio Zobacz większe

Okrągły stół konferencyjny Ioc Project Partners Cordusio

KOD: 250sdiocprojectpartnerscordusio

ID: 200960

ProjektantRaffaella Mangiarotti
ProducentIoc Project Partners

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ioc Project Partners Cordusio

Okrągły stół konferencyjny

Dane techniczne

Ø 800 mm - 32''
Wys. 740 mm - 29 cali

Opis

Cordusio to stół, który działa dyskretnie, do indywidualnych zajęć lub krótkich bezpośrednich i nieformalnych spotkań. Wizualna klarowność jego kształtu sprawia, że dobrze wpasuje się w każdy kontekst, jako dodatkowy blat w biurze lub w najbardziej otwartych strefach komfortu. Wierzch jest podtrzymywany przez szczególną metalową konstrukcję rurową, która rozgałęzia się jak bukiet kwiatów z podtrzymującego cylindra złącza, tworząc bardzo szczególny efekt skrętu.

Blat:
- Dąb
- Lakierowany matowo
- Marmur Carrara
- Tył malowane szkło

Rama metalowa:
- Biały - ral 9003
- Szary - ral 7047
- Czarny - ral 9004.

Tagi

Partnerzy projektu IOC, Raffaella Mangiarotti, Cordusio, Stoły konferencyjne, Sale konferencyjne i poczekalnie, Stół konferencyjny, Stoły konferencyjne w stylu współczesnym, Stoły konferencyjne z drewna, Stoły konferencyjne okrągłe

Napisz opinię

Okrągły stół konferencyjny Ioc Project Partners Cordusio

Okrągły stół konferencyjny Ioc Project Partners Cordusio

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek