STÓŁ KONFERENCYJNY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Modułowy okrągły szklany stół konferencyjny Ioc Project Partners Balance Zobacz większe

Modułowy okrągły szklany stół konferencyjny Ioc Project Partners Balance

KOD: 250sdiocprojectpartnersbalance

ID: 200958

ProducentIoc Project Partners

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ioc Project Partners Balance

Modułowy okrągły szklany stół konferencyjny

Opis

Stół konferencyjny o modułowej konstrukcji, który można dowolnie aranżować w zależności od potrzeb przestrzeni. Kolejność i kształty konstrukcji nośnej widoczne pod przezroczystością blatu sprawiają, że projekt Balance jest elegancki i ponadczasowy.

Tagi

Partnerzy projektu IOC, Balance, Stoły konferencyjne, Sale konferencyjne i poczekalnie, Stół konferencyjny, Stoły konferencyjne w stylu współczesnym, Stoły konferencyjne szklane, Stoły konferencyjne modułowe, Stoły konferencyjne okrągłe

Napisz opinię

Modułowy okrągły szklany stół konferencyjny Ioc Project Partners Balance

Modułowy okrągły szklany stół konferencyjny Ioc Project Partners Balance

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek