STÓŁ KONFERENCYJNY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kwadratowy stół konferencyjny Fantoni Woods Zobacz większe

Kwadratowy stół konferencyjny Fantoni Woods

KOD: 250sdfantoniwoods

ID: 183310

ProducentFantoni

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Fantoni Woods

Kwadratowy stół konferencyjny

Dane techniczne

120 x 120 x wys. 75 cm
160 x 160 x wys. 75 cm

Opis

Stworzona z myślą o rynku kontraktowym kolekcja Woods oferuje wysoki komfort i estetykę. Drewno, najbardziej naturalny materiał, wdziera się do biurowego świata Fantoni.
Woods to kompletna seria stołów, stworzona w wyniku refleksji nad nowymi sposobami pracy i nad tym, jak zmienia się miejsce pracy. Oferuje szereg modułów, od stacji „focus” do wspólnej, a także od obszarów spotkań po przestrzenie współpracy.
Woods obejmuje duże stoły dla kadry kierowniczej i konferencyjne, stałe biurka i stacje robocze z regulacją wysokości. Kolekcja, która może przejść od biurowego do wykonawczego, po prostu zmieniając kombinację blatów i nóg, zachowując spójność projektu i pozwalając na wiele różnych układów.
Kluczową cechą tego innowacyjnego projektu jest zastosowanie litego drewna bukowego lub dębowego. Materiał ten daje poczucie naturalności i komfortu wizualnego, który jest idealnym uzupełnieniem komfortu, jaki daje wykonanie stołu, który można stosować zarówno w pozycji stojącej, jak i siedzącej.
Pochylona konstrukcja nogi nadaje stołowi prosty, ale wyrafinowany wygląd, składa się z dwóch teleskopowych cylindrycznych elementów, z których jeden jest wykonany z drewna. Wewnątrz znajduje się elektroniczny mechanizm, który bez wysiłku reguluje wysokość blatu.

Tagi

FANTONI, Woods, Stoły konferencyjne, Sale konferencyjne i poczekalnie, stół konferencyjny, Stoły konferencyjne w stylu współczesnym, Drewno Stoły konferencyjne, Bukowe stoły konferencyjne, Square Stoły konferencyjne, Stoły konferencyjne z USB

Napisz opinię

Kwadratowy stół konferencyjny Fantoni Woods

Kwadratowy stół konferencyjny Fantoni Woods

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek