STOISKO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Akustyczna budka telefoniczna z tkaniny montowana na ścianie Prooff PHONEBOX Zobacz większe

Akustyczna budka telefoniczna z tkaniny montowana na ścianie Prooff PHONEBOX

KOD: 250sdprooffphonebox

ID: 226226

Rok produkcji2010
ProjektantAXIA
ProducentProoff

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Prooff PHONEBOX

Akustyczna budka telefoniczna z tkaniny montowana na ścianie

Dane techniczne

Wys. 700 mm x szer. 870 mm x głęb. 380 mm

Opis

Przyjazna prywatność w środowisku biurowym
PhoneBox, stworzony przez Axia Design, daje poczucie prywatności w biurze, zarówno w celu wykonania rozmowy telefonicznej, przygotowania się do nadchodzącego spotkania, jak i zebrania myśli. Podczas gdy miękkie tkaniny i zaokrąglone krawędzie sprawiają, że stoisko jest zachęcające, unikalna konstrukcja zapewnia tłumienie dźwięków z zewnątrz, aby zwiększyć skupienie. Choć prosty i kompaktowy w konstrukcji, PhoneBox ma znaczący wpływ w otwartym środowisku.
- Zapewnia poczucie prywatności w biurze
- Odgłosy z zewnątrz są tłumione, aby zwiększyć skupienie
- Prosta i kompaktowa konstrukcja sprawia, że jest funkcjonalny w użyciu

Tagi

Prooff, AXIA, Kabiny biurowe, Sale konferencyjne i poczekalnie, Kabiny biurowe, Kabiny biurowe w stylu współczesnym, Kabiny biurowe Fabric, Kabiny akustyczne Office, Kabiny telefoniczne, Kabiny biurowe naścienne

Napisz opinię

Akustyczna budka telefoniczna z tkaniny montowana na ścianie Prooff PHONEBOX

Akustyczna budka telefoniczna z tkaniny montowana na ścianie Prooff PHONEBOX

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek