STOISKO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kabina biurowa z filcu akustycznego Newtom By Ultom Twist Zobacz większe

Kabina biurowa z filcu akustycznego Newtom By Ultom Twist

KOD: 250sdnewtombyultomtwist

ID: 218367

ProducentNewtom By Ultom

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Newtom By Ultom Twist

Kabina biurowa z filcu akustycznego

Opis

Twist to prosty pomysł na biuro, który traktuje pracę jako wynik wspólnego doświadczenia również w chwilach poświęconych rekreacji. Wspólny sposób działania z każdym pojedynczym operatorem, przedstawiający jego własne możliwości, kompetencje i wrażliwość. Jej przestrzeń to rozległa łączność, która ułatwia synergiczne relacje i wymianę, płynny i dynamiczny wymiar, w którym organizacyjne i praktyczne aspekty działania integrują się ze stanami emocjonalnymi bytu. Na jego architekturę składają się elementy wyposażenia przeznaczone do recepcji w pracy dla jednej osoby lub grup, archiwizacji i rekreacji. Wyróżniają się zaokrąglonymi i kolorowymi kształtami, wpisują się w środowisko biurowe, tworząc wrażliwe, niezwykłe i stymulujące miejsca uczestnictwa.

Tagi

NEWTOM by Ultom, Twist, Kabiny biurowe, Sale konferencyjne i poczekalnie, Kabiny biurowe, Kabiny biurowe Fabric, Kabiny biurowe Felt, Kabiny akustyczne Office, Kabiny biurowe na przerwę kawową

Napisz opinię

Kabina biurowa z filcu akustycznego Newtom By Ultom Twist

Kabina biurowa z filcu akustycznego Newtom By Ultom Twist

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek