SOFA DO POCZEKALNI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Piankowa sofa QM SDC Lab_Quinze & Milan Club SOFA 04 Zobacz większe

Piankowa sofa QM SDC Lab_Quinze & Milan Club SOFA 04

KOD: 250sdsdclab_quinze&milanclubsofa04

ID: 235703

Rok produkcji2005
ProjektantQ&M
ProducentSDC Lab_Quinze & Milan

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

SDC Lab_Quinze & Milan Club SOFA 04

Piankowa sofa QM

Opis

Dostępne elementy tapicerowane skórą i tkaniną
Niestandardowe kolory lub rozmiary dostępne na zamówienie

Wymiary:
184cm / 72,4" szerokości
93cm / 36,6" głębokości
69cm / 27,2" wysokość
37cm / 14,6" wysokość siedziska

Prosty, gładki, pogrubiony: trzy słowa opisujące język ciała CLUB, projekt, który zdaje się mówić: „jeśli podstawy są słuszne, komu potrzebne są ozdoby?”. Wykonany z naszej autorskiej pianki QM FOAMTM, CLUB jest szczęśliwy zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.
Nowe jednostki boczne mają proste plecy od wewnątrz.
Wersje z odchylonym tyłem są dostępne na zamówienie.

Tagi

SDC LAB_Quinze & Milan, Club, Sofy i fotele, Sofy, Wyposażenie obiektów użyteczności publicznej, Meble hotelowe, Sofy do poczekalni, Sofy hotelowe, sofa, sofa do poczekalni, Sofa hotelowa, Sofy w stylu współczesnym, Sofy z materiałów syntetycznych, Sofy piankowe, Pianka QM Sofy, Sofy 3-osobowe, Sofy tapicerowane, Sofy wypoczynkowe, Sofy do poczekalni w stylu współczesnym, Sofy do poczekalni z tworzywa sztucznego, Sofy do poczekalni z pianki, Sofy do poczekalni z pianki QM, Sofy hotelowe w stylu współczesnym, Sofy hotelowe z tworzywa sztucznego, Sofy hotelowe z pianki, QM Piankowe sofy hotelowe

Napisz opinię

Piankowa sofa QM SDC Lab_Quinze & Milan Club SOFA 04

Piankowa sofa QM SDC Lab_Quinze & Milan Club SOFA 04

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek