SOFA DO POCZEKALNI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Narożna sofa segmentowa z tkaniny Former In Italia Dandy Zobacz większe

Narożna sofa segmentowa z tkaniny Former In Italia Dandy

KOD: 250sdformerinitaliadandy

ID: 186860

ProducentFormer In Italia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Former In Italia Dandy

Narożna sofa segmentowa z tkaniny

Opis

Dandy to modułowy narożnik z drewnianą konstrukcją nośną, tapicerką z tkaniny lub skóry, poduszkami siedzisk z pierza i wkładką poliuretanową oraz oparciem z mieszanego pierza. Wykończenia w metalu, zdejmowane poszewki na poduszki.

Przyciągający wzrok kształt konstrukcji, będącej pojemnikiem na miękkie, wygodne poduszki, wskazuje na elegancję i pieczołowitość dbałości o detale podkreślające jakość projektu. Dandy jest wyjątkowy również dzięki chromowanemu profilowi oraz szczególnej konstrukcji podłokietnika i rodzajowi przeszyć.

Tagi

Były we Włoszech, Dandy, Sofy i fotele, Sofy, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Meble hotelowe, Sofy do poczekalni, Sofy hotelowe, sofa, sofa do poczekalni, Sofa hotelowa, Sofy w stylu współczesnym, Sofy materiałowe, Narożniki, Sofy tapicerowane, Narożniki Sofy, Sofy ze zdejmowanym pokryciem, Sofy wypoczynkowe, Sofy z szezlongiem, Sofy w stylu współczesnym Sofy do poczekalni, Sofy z tkaniny do poczekalni, Sofy hotelowe w stylu współczesnym, Sofy hotelowe z tkaniny

Napisz opinię

Narożna sofa segmentowa z tkaniny Former In Italia Dandy

Narożna sofa segmentowa z tkaniny Former In Italia Dandy

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek