SOFA DO POCZEKALNI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


3-osobowa sofa z tkaniny Deadgood Capsule Zobacz większe

3-osobowa sofa z tkaniny Deadgood Capsule

KOD: 250sdC3

ID: 174503

ProducentDeadgood

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Deadgood Capsule

3-osobowa sofa z tkaniny

Dane techniczne

2400 mm (szer) x 895 mm (gł) x 685 mm (wys)
Wysokość siedziska 400 mm

Opis

Sofa Capsule to sofa ze stelażem z drewna iglastego, w piankach i tkaninach CMHR
Dostępnych 5 tkanin
Dostępne w tkaninach skórzanych, COM i COL
Tylko tkaniny gładkie, nie wzory

OPCJE PRZYCISKÓW
Brak przycisków
Okrągłe
Tęczowe

Capsule Collection to gama w pełni tapicerowane fotele i sofy, których forma wywodzi się z prostego kształtu kapsuły. Produkty charakteryzują się kontrastowymi odcieniami kolorów i teksturami, które pokrywają układ przycisków o nieregularnych rozmiarach, oferując zabawne i zabawne nawiązanie zarówno do Układu Słonecznego, jak i przygody z ery kosmicznej lat 60. lub w ogóle nie mają przycisków (na zdjęciu).
Produkty dostępne są w wersji jednoosobowej lub dwuosobowej lub trzyosobowej; produkowane z ramy z litego drewna, z możliwością wybrania szerokiej gamy tkanin i skór, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Kolekcja idealnie nadaje się do recepcji i przestrzeni wypoczynkowych w różnych zastosowaniach komercyjnych lub domowych.

Tagi

Deadgood, KAPSUŁKA, Sofy i fotele, Sofy, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Meble hotelowe, Sofy do poczekalni, Sofy hotelowe, sofa, sofa do poczekalni, Sofa hotelowa, Sofy w stylu współczesnym, Sofy tekstylne, Sofy 3-osobowe, Sofy tapicerowane, Sofy z Obicie ognioodporne, Sofy wypoczynkowe, Styl współczesny Sofy do poczekalni, Sofy z tkaniny do poczekalni, Sofy hotelowe w stylu współczesnym, Sofy do poczekalni z tkaniny

Napisz opinię

3-osobowa sofa z tkaniny Deadgood Capsule

3-osobowa sofa z tkaniny Deadgood Capsule

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek