ROLETA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Roleta zaciemniająca Studio 66 Roller blind Zobacz większe

Roleta zaciemniająca Studio 66 Roller blind

KOD: 250sdstudio66rollerblind

ID: 238415

ProducentStudio 66

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Studio 66 Roller blind

Roleta zaciemniająca

Opis

WEWNĘTRZNE KURTYNY ROLOWANE nadają się do wszystkich rodzajów dekoracji. Nowoczesne, praktyczne i wywierające duży wpływ estetyczny, wzmacniają i przyczyniają się do nadania indywidualnego charakteru każdemu pomieszczeniu. Ten rodzaj produktu odpowiada nie tylko potrzebom estetycznym, ale także funkcjonalnym. Na rynku można znaleźć różne zasłony zwijane do wnętrz, niektóre z pudełkiem, inne bez, oraz z różnymi mechanizmami zwijania i zwijania zasłony. Do budowy tego typu zasłon można użyć wszystkich rodzajów tkanin: od najcięższych, które przesłaniają światło, po najlżejsze, nadające otoczeniu bardziej elegancki wygląd.

Tagi

STUDIO 66, Zasłony i żaluzje, Rolety, rolety, Rolety materiałowe, Rolety materiałowe techniczne, Rolety elektryczne, Rolety prześwitujące, Rolety przeciwsłoneczne

Napisz opinię

Roleta zaciemniająca Studio 66 Roller blind

Roleta zaciemniająca Studio 66 Roller blind

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek