ROLETA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Zintegrowana roleta Marinello Tende SIENA Zobacz większe

Zintegrowana roleta Marinello Tende SIENA

KOD: 250sdmarinellotendesiena

ID: 212043

Rok produkcji2012
ProducentMarinello Tende

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Marinello Tende SIENA

Zintegrowana roleta

Opis

Cała technologia i konstrukcja ochrony przeciwsłonecznej oferowane na małej przestrzeni. Siena to roleta wewnętrzna do nakładki i pracy pochyłej. Wyjątkowa elastyczność pozwala na różne rodzaje instalacji dla różnych rodzajów potrzeb. Siena odpowiada na potrzeby zacienienia i całkowitej ciemności.

Tagi

Marinello Tende, Zasłony i żaluzje, Rolety, rolety, Rolety przyciemniające, Zintegrowane rolety, Rolety przeciwsłoneczne

Napisz opinię

Zintegrowana roleta Marinello Tende SIENA

Zintegrowana roleta Marinello Tende SIENA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek