ROLETA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Roleta zaciemniająca Marinello Tende CUNEO 85 Zobacz większe

Roleta zaciemniająca Marinello Tende CUNEO 85

KOD: 250sdmarinellotendecuneo85

ID: 212029

ProducentMarinello Tende

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Marinello Tende CUNEO 85

Roleta zaciemniająca

Opis

Cuneo 85 to propozycja dla tych, którzy poszukują czystości i minimalizmu we wzornictwie zgodnym z maksymalnym funkcjonowaniem.
Innowacyjny profil przedni ma na celu ukrycie wsporników przy suficie przed wzrokiem. Charakterystyki techniczne zapewniają dużą elastyczność i pozwalają na zastosowanie w wielu różnych konfiguracjach wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Obudowę można otworzyć bez demontażu, aby zapewnić łatwy dostęp do komponentów. Cuneo 85 to najlepszy wybór do nowoczesnych aranżacji.

Tagi

Marinello Tende, Zasłony i żaluzje, Rolety, rolety, Rolety przyciemniające

Napisz opinię

Roleta zaciemniająca Marinello Tende CUNEO 85

Roleta zaciemniająca Marinello Tende CUNEO 85

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek