REGAŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Regały biurowe drewniane Tis SHELVES Zobacz większe

Regały biurowe drewniane Tis SHELVES

KOD: 250sdtisshelves

ID: 240242

ProducentTis

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Tis SHELVES

Regały biurowe drewniane

Dane techniczne

Półki na zamówienie

Opis

Półki na zamówienie - Drewniane detale wykonane z niezwykłą starannością
Tis Style to miejsce, w którym rendery architekta są wiernie wykonywane, aby osiągnąć dokładnie to, co sobie wyobrażali: półki na zamówienie lub dowolny inny niepowtarzalny mebel.
Cały proces pracy, od rysunków warsztatowych po montaż na miejscu, szanuj nastrój i charakter klienta końcowego. Doświadczenie i wiedza Tis Style dostarczyły wyjątkowej wizji naszego klienta w ramach bardzo złożonej choreografii.

Tis Style umożliwia architektom, projektantom i inżynierom 100% realizację ich projektu. Począwszy od jednorazowego wnętrza czy elementu architektonicznego, po kompletne wyposażenie przestrzeni roboczych. Tis Style pracuje na uboczu projektantów, wspierając ich w procesie urzeczywistniania pomysłu.

Tagi

Tis, meble biurowe, regały biurowe, regały biurowe, regały biurowe z drewna

Napisz opinię

Regały biurowe drewniane Tis SHELVES

Regały biurowe drewniane Tis SHELVES

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek