REGAŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Modułowe metalowe regały biurowe Quinti Sedute Shelve Zobacz większe

Modułowe metalowe regały biurowe Quinti Sedute Shelve

KOD: 250sdquintiseduteshelve

ID: 227151

Rok produkcji2018
ProjektantMirko Quintili
ProducentQuinti Sedute

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Quinti Sedute Shelve

Modułowe metalowe regały biurowe

Opis

Półka to kolekcja metalowych półek na książki o prostym i zasadniczym designie. Regały o konstrukcji rurowej 3×3 cm dostępne są w różnych wysokościach i szerokościach oraz można je dowolnie modulować w celu uzyskania dowolnych rozmiarów kompozycji. Strona przewidziana w wersji finalnej i centralnej nadaje każdej kompozycji siłę i solidność. Regały półkowe zaspokajają szereg potrzeb związanych z organizacją pracy i przestrzenią, w dowolnym kontekście: od biur operacyjnych i wykonawczych, przez archiwa, po salon i powierzchnię kontraktową.

Tagi

Quinti Sedute, Mirko Quintili, półka, meble biurowe, regały biurowe, regały biurowe, metalowe regały biurowe, modułowe regały biurowe

Napisz opinię

Modułowe metalowe regały biurowe Quinti Sedute Shelve

Modułowe metalowe regały biurowe Quinti Sedute Shelve

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek