RECEPCJA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


VittEr® Recepcja VittEr Design Pancake Zobacz większe

VittEr® Recepcja VittEr Design Pancake

KOD: 250sdvitterdesignpancake

ID: 244504

Rok produkcji2021
ProjektantBasaglia Rota Nodari
ProducentVittEr Design

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
VittEr Design Pancake

VittEr® Recepcja

Dane techniczne

1820 x 1050 x 470 mm

Opis

PANCAKE to rodzina biurek recepcyjnych VittEr®.

Regał, ławki, konsole i biurka recepcyjne są częścią kolekcji POP, pierwszej linii wyposażenia prezentowanej przez VittEr Design®, w całości wykonanej z VittEr® nowej generacji, bez formaldehydu laminat kompaktowy opracowany i wyprodukowany wyłącznie przez Filippi 1971, właściciela firmy obu marek.
System Pancake, charakteryzujący się silną osobowością, jest zdefiniowany przez kręte linie warstw, które w grze w układanie mogą komponować różne elementy.
Zarówno w wersji eterycznej totalnej bieli, jak i w wersji witaminowej, właściwości materiału „pełnokolorowego” od serca po powierzchnię, od pierwszej do ostatniej warstwy są szczególnie wzmocnione.
Co więcej, VittEr® nadaje się również do recyklingu i jest odnawialny, dzięki czemu jest ekologiczny (jest produkowany z celulozy z certyfikatem FSC i bez użycia dodatkowych żywic lub klejów).
To wszystko definiuje system Pancake, wraz z innymi propozycjami marki, jako inteligentny produkt, który łączy materiał i gotowy produkt. Oryginalne rozwiązania umeblowania z wyraźnym dostojeństwem funkcjonalnym, estetycznym, semantycznym, potrafiące nawiązywać dialog z przestrzeniami, w których się znajdują, zarówno mieszkalnymi, jak i hotelowymi, sklepowymi i restauracyjnymi.

Zalety:
VittEr® jest całkowicie wolny od formaldehydu, ponieważ zdrowe środowisko jest naszym priorytetem.
VittEr® jest odporny na zarysowania, ponieważ nie ma projektu bez funkcjonalności.
VittEr® jest wodoodporny i ognioodporny, co zapewnia bezpieczne użytkowanie materiału.
VittEr® jest odporny na agresywne detergenty, ponieważ jego praktyczność sprawia, że jest jeszcze przyjemniejszy.
VittEr® jest antybakteryjny, spełniając najsurowsze wymagania higieniczne.
VittEr® można dostosować, aby dostosować się do wszystkich osobistych gustów.
VittEr® jest częścią stale rozwijającej się historii naszej firmy.

Tagi

VittEr Design®, Basaglia Rota Nodari, Pancake, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Recepcje, Recepcje biurowe, Sale konferencyjne i poczekalnie, Recepcja, Recepcja biurowa, Recepcje z drewna, Drewno konstrukcyjne Recepcje, Recepcje VittEr®, Biuro z drewna Recepcje, Drewno konstrukcyjne Recepcje biurowe, Recepcje VittEr® Office

Napisz opinię

VittEr® Recepcja VittEr Design Pancake

VittEr® Recepcja VittEr Design Pancake

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek