RECEPCJA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Modułowa lada recepcyjna Quadrifoglio Group Z2 Zobacz większe

Modułowa lada recepcyjna Quadrifoglio Group Z2

KOD: 250sdquadrifogliogroupz2

ID: 226847

Rok produkcji2012
ProjektantCentro Design Quadrifoglio
ProducentQuadrifoglio Group

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Quadrifoglio Group Z2

Modułowa lada recepcyjna

Opis

Z2 , wszechstronny modułowy system mebli recepcyjnych: zaprojektowany w 2012 roku szybko stał się prawdziwym punktem odniesienia i bestsellerem. Z2 zapewnia funkcjonalność, prosty design i liniowy wygląd recepcji o minimalistycznym wyglądzie, który łączy jego funkcje z mądrą równowagą: zapewniając ciepłe powitanie przy jednoczesnym maksymalnym wykorzystaniu. Silny wpływ stylizacji Z2 tworzy idealne połączenie designu, elegancji i niezbędnego wyglądu. Proste, ale odważne kształty, kontrastujące kolory, fuzja wykończeń drewna, lakierów i światła. Rozległa modułowość umożliwia spełnienie wielu wymagań, dzięki czemu można umeblować większość ustawień. Ponadto Z2 można łatwo dostosować do większości scenariuszy. Dzięki nakładce recepcyjnej, która jest dostępna standardowo w melaminie lub siedemnastu lakierach oraz jako usługa specjalna w dowolnym kolorze RAL, przestrzeń łącznikowa łączy ludzi bez ograniczania autonomii operacyjnej. Kolorowa gra wykończeń i wstawienie oświetlenia LED tworzą atmosferę, w której praca jest łatwiejsza i gwarantowane ciepłe powitanie. Z2 zwiększa atrakcyjność ustawień, filtrując wnętrze i zewnętrze rozwiązaniami zapewniającymi silny wizerunek i tożsamość: bycia, a nie tylko pojawiania się.

Tagi

Quadrifoglio Group, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Recepcje, Recepcje biurowe, Sale konferencyjne i poczekalnie, Recepcje, Recepcje biurowe, Recepcje z tworzywa sztucznego, Recepcje z melaminy, Recepcje modułowe, Recepcje z wbudowanym oświetleniem, Tworzywo sztuczne Recepcje biurowe, Recepcje biurowe Melamina, Recepcje biurowe modułowe, Recepcje biurowe z wbudowanym oświetleniem

Napisz opinię

Modułowa lada recepcyjna Quadrifoglio Group Z2

Modułowa lada recepcyjna Quadrifoglio Group Z2

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek