RAMIĘ PRYSZNICOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ramię prysznicowe do montażu sufitowego Rubinetteria Giulini MyRing - F1762-10 Zobacz większe

Ramię prysznicowe do montażu sufitowego Rubinetteria Giulini MyRing - F1762-10

KOD: 250sdF1762-10

ID: 231632

ProjektantGianluca Paludi
ProducentRubinetteria Giulini

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rubinetteria Giulini MyRing - F1762-10

Ramię prysznicowe do montażu sufitowego

Opis

Ramię prysznicowe sufitowe mm 100 - 200 - 300.

MyRing to nowa propozycja GIULINI G. Rubinetteria, zaprojektowana przez Gianlucę Paludi. Kolekcja łącząca kształty z treścią, pozostawiająca miejsce na kreatywność i oryginalność. Innowacyjna koncepcja, która pozostaje otwartymi drzwiami gotowymi na przyjęcie Twoich marzeń, zaczynając od wyboru Twojego osobistego koloru, który nie tylko stanie się gwiazdą łazienki, ale który jest również wyjątkowy i ekskluzywny, ponieważ jest tylko Twój: to to MyRing.

Tagi

Rubinetteria Giulini, Gianluca Paludi, MyRing, Ramiona prysznicowe, Baterie łazienkowe, ramię prysznicowe, Ramiona prysznicowe montowane na suficie

Napisz opinię

Ramię prysznicowe do montażu sufitowego Rubinetteria Giulini MyRing - F1762-10

Ramię prysznicowe do montażu sufitowego Rubinetteria Giulini MyRing - F1762-10

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek