PUDEŁKO DO PRZECHOWYWANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Pojemnik do przechowywania z terakoty Vista Alegre Amazónia Zobacz większe

Pojemnik do przechowywania z terakoty Vista Alegre Amazónia

KOD: 250sd65026302

ID: 243903

ProjektantEcoarts
ProducentVista Alegre

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Vista Alegre Amazónia

Pojemnik do przechowywania z terakoty

Dane techniczne

D. 290 mm

Opis

Kolekcja AMAZONIA to spojrzenie na Amazonkę – z „Wczoraj”, „Dzisiaj” i „Jutro” – z perspektywy tych, którzy las znają i działają na rzecz jego ochrony. Wczorajsza Amazonia jest obecna na rysunkach z XVIII wieku, zrealizowanych podczas „podróży filozoficznych” brazylijskiego przyrodnika Alexandre Rodriguesa Ferreiry do Amazonii, gdzie zebrał on ważną kolekcję dziś dystrybuowaną w kilku muzeach na całym świecie.

Tagi

Vista Alegre, Amazónia, Pudełka do przechowywania, Przechowywanie i organizacja przestrzeni, Pudełka do przechowywania, Pudełka do przechowywania w stylu współczesnym, Terakota Pudełka do przechowywania, Materiały ceramiczne Pudełka do przechowywania

Napisz opinię

Pojemnik do przechowywania z terakoty Vista Alegre Amazónia

Pojemnik do przechowywania z terakoty Vista Alegre Amazónia

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek