PRZYCISK SPŁUKUJĄCY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Przycisk spłukujący wpuszczany w ścianę ze stali nierdzewnej Ceadesign PUL 11 Zobacz większe

Przycisk spłukujący wpuszczany w ścianę ze stali nierdzewnej Ceadesign PUL 11

KOD: 250sdPUL11

ID: 168931

ProjektantNatalino Malasorti
ProducentCeadesign

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Ceadesign PUL 11

Przycisk spłukujący wpuszczany w ścianę ze stali nierdzewnej

Opis

Pilot zdalnego sterowania z systemem pneumatycznym do spłuczki Geberit (Sigma8)

Dostępne wykończenia:
Satyna
Polerowana

Wykończenia specjalne:
X. Jasne złoto
P. Miedź
Z. Brąz
KD. Black Diamond

Płytki i zawory do systemu spłukiwania ze stali nierdzewnej AISI 316L, dostępny zarówno z, jak i bez środka do czyszczenia toalety strumieniem wody.
Te artykuły z kolekcji HYDROPLATE są dostępne w standardowym satynowym i polerowanym wykończeniu oraz we wszystkich specjalnych wykończeniach CEA (Black Diamond, Bronze, Copper i Light Gold), co gwarantuje ekologiczne i biokompatybilne rozwiązanie.

Tagi

Ceadesign, Natalino Malasorti, HYDROPLATE, Komponenty i akcesoria do instalacji wodno-kanalizacyjnych, Przyciski spłukujące, Komponent i akcesoria do instalacji wodno-kanalizacyjnych, przycisk spłukujący, Stal nierdzewna Komponenty i akcesoria do instalacji wodno-kanalizacyjnych, Metal Komponenty i akcesoria do instalacji wodno-kanalizacyjnych Systemy, Przyciski ze stali nierdzewnej, Przyciski metalowe, Przyciski wpuszczane, Przyciski naścienne

Napisz opinię

Przycisk spłukujący wpuszczany w ścianę ze stali nierdzewnej Ceadesign PUL 11

Przycisk spłukujący wpuszczany w ścianę ze stali nierdzewnej Ceadesign PUL 11

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek