PRZEGRODY I PARAWANY OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Linowa przegroda ogrodowa Talenti Scacco Zobacz większe

Linowa przegroda ogrodowa Talenti Scacco

KOD: 250sdSCAPAR135,SCAPAR200

ID: 238994

Rok produkcji2019
ProjektantLudovica + Roberto Palomba
ProducentTalenti
CenaCena od 730.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Talenti Scacco

Linowa przegroda ogrodowa

Dane techniczne

100 x 5 x 200 cm
100 x 5 x 135 cm

Opis

Idealna do personalizacji mebli ogrodowych, kolekcja Scacco Partition H200 charakteryzuje się swoją wysokością. Geometryczny wzór, z motywem w kratkę, wykonany jest z aluminium pokrytego syntetycznymi linami morskimi.

Kolekcja Scacco zrodziła się ze splotu stworzonego przez linę na metalowej ramie. Sofa modułowa, której główną cechą stylistyczną jest krągłość obicia. Silna osobowość tej sofy to efekt kontrastu między częścią przednią, w której wyróżnia się tkanina i wypełnienie, a tyłem, gdzie kluczowym elementem jest wzór w kratkę.

Tagi

Talenti, Ludovica + Roberto Palomba, Scacco, Meble ogrodowe, Przegrody ogrodowe, Przegrody ogrodowe, Współczesny styl Przegrody ogrodowe, Tworzywo sztuczne Przegrody ogrodowe, Lina żeglarska Przegrody ogrodowe

Napisz opinię

Linowa przegroda ogrodowa Talenti Scacco

Linowa przegroda ogrodowa Talenti Scacco

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek