PRZEGRODY I PARAWANY OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Przegroda ogrodowa Macrame Cbdesign Fes Zobacz większe

Przegroda ogrodowa Macrame Cbdesign Fes

KOD: 250sdNE204ET

ID: 167934

Rok produkcji2021
ProducentCbdesign

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Cbdesign Fes

Przegroda ogrodowa Macrame

Dane techniczne

50xH160 cm

Opis

Fes to przegroda do pokoju z makramy i drewna tekowego.

Z Fes będzie się wydawać nad morzem w zaciszu własnego podwórka. Teak i wyrafinowane sploty łączą się, aby ożywić i ukształtować kolekcję leżaków, stołków i przegródek, w których szczególna obróbka bawełny, wykonana ręcznie, nadaje miękkości projektowi. Elegancki i wyrafinowany styl, aby dostosować intymne przestrzenie zewnętrzne z sugestywną atmosferą.

Tagi

cbdesign, Fes, Meble ogrodowe, Przegrody ogrodowe, Przegrody ogrodowe, Przegrody ogrodowe w stylu współczesnym, Przegrody ogrodowe z tkaniny, Przegrody ogrodowe z drewna, Przegrody ogrodowe z drewna tekowego, Przegrody ogrodowe z bawełny

Napisz opinię

Przegroda ogrodowa Macrame Cbdesign Fes

Przegroda ogrodowa Macrame Cbdesign Fes

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek