PRZEGRODY, EKRANY I ŚCIANY BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Magnetyczna szklana tablica biurowa na kółkach Verticalmilano QI MOBILE Zobacz większe

Magnetyczna szklana tablica biurowa na kółkach Verticalmilano QI MOBILE

KOD: 250sdverticalmilanoqimobile

ID: 242890

ProducentVerticalmilano

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Verticalmilano QI MOBILE

Magnetyczna szklana tablica biurowa na kółkach

Dane techniczne

200x120x60 cm

Opis

Qi Mobile to mobilna tablica magnetyczna firmy VERTICAL.
Qi Mobile to tablica suchościeralna z przodu iz tyłu z czterema blokowanymi kółkami o dużej średnicy, które sprawiają, że tablica jest wyjątkowo łatwa do przenoszenia, a jednocześnie bardzo stabilna po ustawieniu. Specjalna powłoka zapobiegająca zadrapaniom kół pozwala na ich ślizganie się bez uszkadzania nawet najdelikatniejszych powierzchni. Tablice Qi Mobile są minimalistyczne, ale funkcjonalne, dostępne w szerokiej gamie kolorów, które można łatwo łączyć w celu stworzenia rozległych obszarów roboczych lub funkcjonalnych przegród między różnymi sekcjami biurowymi, dodając kolor i wygląd do każdego otoczenia. Pod koniec dnia można je z łatwością ułożyć w stos, jeden obok drugiego, na małej, schowanej przestrzeni.

NIEZMIENNE: żywe i niezmienne w czasie kolory. Powierzchnia jest błyszcząca, nie brudzi i można ją czyścić gąbką.
BEZPIECZNY: jest to pojedyncza tafla bezpiecznego szkła hartowanego połączona z blachą stalową. Grubość 5mm sprawia, że jest wytrzymała i bezpieczna.
MAGNETYCZNY: stalowa blacha sprawia, że powierzchnia jest magnetyczna: zawieszaj zdjęcia, notatki, wycinki, skrawki i rysunki za pomocą magnetycznych klipsów neodymowych.
MINIMALISTYCZNY: poziomy lub pionowy, pojedynczy lub podwójny, ma czysty i elegancki design. Kilka milimetrów oddzielających go od ściany sprawia wrażenie unoszenia się w pustce, tworząc nową koncepcję kreatywnej przestrzeni.
MOBILNY: cztery koła o dużej średnicy wyposażone w hamulec bezpieczeństwa zapewniają doskonałą stabilność i optymalną płynność na wszystkich nawierzchniach.
PRZYJAZNY EKOLOGICZNIE: nie tylko jest przyjazny dla środowiska, ale też jest przyjazny dla środowiska. Tylko proste i naturalne materiały: szkło i stal, innowacyjny przedmiot zastępujący papier.

Gwarancja
Szklana tablica Qi Mobile firmy VERTICAL ma niezmienną powierzchnię szkła hartowanego gwarantowaną przez 25 lat. Gwarancja nie obejmuje niewłaściwego użytkowania, zaniedbania, niewłaściwego użytkowania i innych metod użytkowania, które nie są zgodne z dostarczoną instrukcją obsługi.

Kolory: RED, LIME, ULTRA WIT, ULTRA ICE, BLACK.

Tagi

Verticalmilano, Ekrany biurowe, Tablice biurowe, Ścianki działowe, Akcesoria biurowe, Urządzenia dystansowe, ekran biurowy, tablica biurowa, Ekrany biurowe szklane, Ekrany biurowe modułowe, Ekrany biurowe na kółkach, Ekrany biurowe wolnostojące, Tablice biurowe szklane, Tablice biurowe na kółkach, Tablice modułowe biurowe, tablice magnetyczne biurowe, szklane urządzenia dystansowe

Napisz opinię

Magnetyczna szklana tablica biurowa na kółkach Verticalmilano QI MOBILE

Magnetyczna szklana tablica biurowa na kółkach Verticalmilano QI MOBILE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek