PRZEGRODY, EKRANY I ŚCIANY BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Modułowa tablica biurowa ze szkła i stali na kółkach Verticalmilano QA MOBILE Zobacz większe

Modułowa tablica biurowa ze szkła i stali na kółkach Verticalmilano QA MOBILE

KOD: 250sdverticalmilanoqamobile

ID: 242889

ProducentVerticalmilano

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Verticalmilano QA MOBILE

Modułowa tablica biurowa ze szkła i stali na kółkach

Dane techniczne

90,9x190x48 cm

Opis

Qa Mobile , zaprojektowana przez projektanta Massimo Mussapiego, to mobilna tablica magnetyczna VERTICAL, która tworzy zupełnie nową przestrzeń, przekształcając prostą tablicę w „hotspot do współpracy”: kreatywne rozwiązanie do organizowania stacji roboczej.
Z przodu dostępna inteligentna powierzchnia do pisania, rysowania, robienia notatek i podkreślania pomysłów, wygodne półki na długopisy, markery, smartfony i wszystko, co musisz mieć pod ręką.
Z tyłu dedykowana dla Ciebie przestrzeń, w której możesz powiesić kurtkę, parasol, plecak lub torbę, kask i rękawice motocyklowe, a także poręczny uchwyt na dokumenty do katalogów. Będziesz mógł przekształcić „chaotyczną” przestrzeń w zorganizowane i idealnie uporządkowane środowisko.
Będziesz mógł najlepiej zarządzać swoimi przestrzeniami dzięki akcesoriom magnetycznym, które sam decydujesz, gdzie je zastosować.
Qa jest łatwe i przyjemne: organizowanie pracy nigdy nie było łatwiejsze.

WIELOFUNKCYJNY: Twoje stanowisko pracy będzie zawsze czyste i uporządkowane dzięki inteligentnej tablicy magnetycznej, tacce do przechowywania i dostosowywanemu uchwytowi na dokumenty.
MAGNETYCZNY: stalowa blacha sprawia, że powierzchnia jest magnetyczna: zawieszaj zdjęcia, notatki, wycinki, skrawki i rysunki za pomocą magnetycznych klipsów neodymowych.
MOBILNY: cztery koła o dużej średnicy wyposażone w hamulce bezpieczeństwa gwarantują doskonałą stabilność i optymalną gładkość na wszystkich nawierzchniach.
NIEZMIENIAJĄCY SIĘ: jasne kolory niezmienne w czasie. Powierzchnia pozostaje błyszcząca, nie brudzi i można ją czyścić gąbką.
BEZPIECZNY: jest to tafla bezpiecznego szkła hartowanego w połączeniu z blachą stalową, zamontowana na solidnej ruchomej ramie. Grubość 5 mm sprawia, że jest mocna i bezpieczna.
EKOZRÓWNOWAŻONY: nie tylko pasuje do ustawień, ale także szanuje środowisko. Tylko proste, naturalne materiały: szkło i stal, innowacyjny przedmiot zastępujący papier.

Gwarancja
Szklana tablica Qa Mobile firmy VERTICAL ma niezmienną powierzchnię szkła hartowanego gwarantowaną przez 25 lat. Gwarancja nie obejmuje niewłaściwego użytkowania, zaniedbania, niewłaściwego użytkowania i innych metod użytkowania, które nie są zgodne z dostarczoną instrukcją obsługi.

Kolory: RED, LIME, ULTRA WIT, ULTRA ICE, BLACK.

Tagi

Verticalmilano, Ekrany biurowe, Tablice biurowe, Ścianki działowe, Akcesoria biurowe, Urządzenia dystansowe, Ekran biurowy, Tablica biurowa, Metalowe Ekrany biurowe, Stalowe Ekrany biurowe, Szklane Ekrany biurowe, Szklane i Stalowe Ekrany biurowe, Modułowe Ekrany biurowe, Ekrany biurowe na kółkach , Ekrany biurowe wolnostojące, Tablice biurowe metalowe, Tablice biurowe stalowe, Tablice dyżurne biurowe, Szkło i stalowe Tablice biurowe, Tablice biurowe na rolkach, Tablice modułowe biurowe, Metal Dystanse socjalne, Stal Dystanse socjalne, Szkło Dystanse socjalne, Szkło i Stal Urządzenia do dystansu społecznego

Napisz opinię

Modułowa tablica biurowa ze szkła i stali na kółkach Verticalmilano QA MOBILE

Modułowa tablica biurowa ze szkła i stali na kółkach Verticalmilano QA MOBILE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek