PRZEGRODY, EKRANY I ŚCIANY BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Dźwiękochłonny wolnostojący ekran biurowy Vaghi Viva Bench Zobacz większe

Dźwiękochłonny wolnostojący ekran biurowy Vaghi Viva Bench

KOD: 250sdVTPSN

ID: 241758

ProjektantOrlandini Design
ProducentVaghi
CenaCena od 528.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vaghi Viva Bench

Dźwiękochłonny wolnostojący ekran biurowy

Opis

Viva to panel akustyczny tapicerowany tkaniną antybakteryjną i ognioodporną. Wyposażony w wolnostojącą podstawę podłogową. Tapicerowane tkaniną kot. BB "BELEM", dostępne kolory: 13BB12, 13BB31 i 13BB56.

Tagi

VAGHI, Orlandini Design, Viva Bench, Ekrany biurowe, Ścianki działowe, Dystanse, Ekrany biurowe, Ekrany biurowe Fabric, Ekrany biurowe Modular, Ekrany biurowe wolnostojące, Ekrany biurowe dźwiękochłonne, Ekrany biurowe ognioodporne, Ekrany biurowe z tkaniny

Napisz opinię

Dźwiękochłonny wolnostojący ekran biurowy Vaghi Viva Bench

Dźwiękochłonny wolnostojący ekran biurowy Vaghi Viva Bench

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek