PRZEGRODY, EKRANY I ŚCIANY BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Dźwiękochłonna filcowa przegroda biurkowa True Design MASK Zobacz większe

Dźwiękochłonna filcowa przegroda biurkowa True Design MASK

KOD: 250sdtruedesignmask

ID: 241051

Rok produkcji2014
ProjektantLuciano Dell'Orefice
ProducentTrue Design
CenaCena od 319.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

True Design MASK

Dźwiękochłonna filcowa przegroda biurkowa

Opis

Pincette MASK jest przeznaczona na biurko; doskonale sprawdzi się jako przegroda długiego stołu konferencyjnego, a także jako pokrowiec na brudne przedmioty i kable na biurku; jego niewielka waga sprawia, że jest łatwa do przenoszenia i bardzo wszechstronna, dostosowując się do wielu różnych sytuacji. Od osłony przeciwsłonecznej po ochronę intymności podczas rozmowy przez telefon, możesz uwolnić swoją kreatywność, wymyślając zawsze nowe funkcje dla tego elastycznego obiektu, być może decydując się na ucięcie sobie drzemki poza zasięgiem wzroku, jednocześnie korzystając z zalet izolacji akustycznej ekranu.

Arkusz z termoformowanego włókna poliestrowego z dwiema warstwami tkaniny, spięty wewnątrz konstrukcją z litego drewna posadowioną na drewnianej podstawie w wersji biurkowej.

Pincettes to zestaw otwartych przegródek, który oferuje wiele sposobów na izolację bez otaczania użytkowników, z poszanowaniem ich nawyków w czasie przerwy.
Logika budowy jest bardzo prosta i ma na celu stworzenie małych wysp spokoju w środowisku pracy, gdzie można odpocząć, poczytać, porozmawiać lub zrobić sobie przerwę w prywatności. Moduł składa się z łożyska z termoformowanego włókna poliestrowego z dwiema warstwami tkaniny, zaciśniętej wewnątrz konstrukcji z litego drewna, zamontowanej na cokole z surowego betonu. Pincettes, pomyślana jako projektowa przegroda o przeznaczeniu akustycznym, łatwo dostosowuje się do każdego rodzaju przestrzeni, również dzięki różnym konformacjom i możliwym zmiennym chromatycznym.

Tagi

True Design, Luciano Dell'Orefice, Pincettes, ekrany biurowe, przegrody biurowe, urządzenia dystansowe, ekran biurowy, ekrany biurowe z tkaniny, ekrany biurowe z filcu, ekrany biurowe do urządzeń przenośnych, ekrany biurowe pochłaniające dźwięk, przegrody komputerowe, tkaniny urządzenia dystansowe, ekrany z filcu społecznościowego urządzenia dystansujące

Napisz opinię

Dźwiękochłonna filcowa przegroda biurkowa True Design MASK

Dźwiękochłonna filcowa przegroda biurkowa True Design MASK

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek