PRZEGRODY, EKRANY I ŚCIANY BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wiszący panel akustyczny Tis Verdi Zobacz większe

Wiszący panel akustyczny Tis Verdi

KOD: 250sdtisverdi

ID: 240231

ProducentTis

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Tis Verdi

Wiszący panel akustyczny

Opis

Linia Verdi to kompleksowe rozwiązania mające na celu skorygowanie problemów z pogłosem akustycznym w warunkach wewnętrznych, zapewniając przy swojej instalacji bardzo dobre korzyści pod względem komfortu. Dzięki bardzo dobrej atrakcyjnej i nowoczesnej estetyce, dostępne w wielu kombinacjach kolorystycznych, panele dźwiękochłonne zostały stworzone z myślą o bardzo prostym montażu i swobodzie konfiguracji z paneli wolnostojących, paneli sufitowych, paneli ściennych, przegród biurowych. Musi mieć piękne obiekty projektowe, aby uzyskać lepszy dźwięk podczas pracy.

Tagi

Tis, Verdi, wiszące panele akustyczne, przegrody biurowe, wiszący panel akustyczny, wiszące panele akustyczne Fabric

Napisz opinię

Wiszący panel akustyczny Tis Verdi

Wiszący panel akustyczny Tis Verdi

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek