PRZEGRODY, EKRANY I ŚCIANY BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wolnostojący, modułowy, metalowy ekran biurowy Quinti Sedute SLICE Zobacz większe

Wolnostojący, modułowy, metalowy ekran biurowy Quinti Sedute SLICE

KOD: 250sdquintiseduteslice

ID: 227163

Rok produkcji2020
ProjektantArchirivolto
ProducentQuinti Sedute

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Quinti Sedute SLICE

Wolnostojący, modułowy, metalowy ekran biurowy

Opis

SLICE to system przegród o zmiennym narożniku, wykonany z malowanego profilu w kształcie rury metalowej D.32 oraz panelu w całości tapicerowanego. System wyposażony jest w regulowane nóżki, które ułatwiają przenoszenie i czyszczenie. Nieskończenie połączone panele tworzą kształty i rozwiązania, które „dostosowują się” do różnych potrzeb architektonicznych i funkcjonalnych.

Tagi

Quinti Sedute, Archirivolto, Ekrany biurowe, Ścianki działowe, Urządzenia dystansowe, Ekrany biurowe, Ekrany biurowe Fabric, Ekrany biurowe Metalowe, Ekrany biurowe Mobile, Ekrany biurowe Modułowe, Ekrany biurowe wolnostojące, Aparaty dystansowe Fabric, Urządzenia dystansowe Metal

Napisz opinię

Wolnostojący, modułowy, metalowy ekran biurowy Quinti Sedute SLICE

Wolnostojący, modułowy, metalowy ekran biurowy Quinti Sedute SLICE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek