PRZEGRODY, EKRANY I ŚCIANY BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Dźwiękochłonny ekran biurowy z białą tablicą Pedrali Ypsilon Connect YCL_L110/150 Zobacz większe

Dźwiękochłonny ekran biurowy z białą tablicą Pedrali Ypsilon Connect YCL_L110/150

KOD: 250sdYCL_L110/L150

ID: 223088

Rok produkcji2020
ProjektantJorge Pensi
ProducentPedrali

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Pedrali Ypsilon Connect YCL_L110/150

Dźwiękochłonny ekran biurowy z białą tablicą

Opis

Ypsilon Connect to elegancka i funkcjonalna samonośna, dźwiękochłonna ścianka działowa.
Jedną z największych zalet tego produktu są jego szerokie możliwości personalizacji, dzięki którym użytkownicy mogą tworzyć coraz to nowe układy, efektywniej zarządzać swoimi przestrzeniami i tworzyć przyjazne przestrzenie biurowe czy funkcjonalne sale szkoleniowe i konferencyjne.
Ypsilon Connect charakteryzuje się panelami dźwiękochłonnymi, które są ukształtowane wokół konstrukcji utworzonej przez dwie odlewane ciśnieniowo aluminiowe podstawy i kolumny z ekstrudowanego aluminium. Po jednej stronie panelu znajduje się biała tablica, po drugiej można dołożyć dodatkowe akcesoria, takie jak półki czy wieszaki na ubrania. Można go również okablować, aby umożliwić instalację uchwytu do telewizora. Dostępne z kółkami i bez.

Tagi

Pedrali, Jorge Pensi, Ypsilon Connect, Ekrany biurowe, Tablice biurowe, Przegrody biurowe, Akcesoria biurowe, Urządzenia dystansowe, Ekran biurowy, Tablica biurowa, Ekrany biurowe z tkaniny, Modułowe ekrany biurowe, Ekrany biurowe na kółkach, Wolnostojące ekrany biurowe, Biuro dźwiękochłonne ekrany, tekstylne tablice biurowe, tablice biurowe na kółkach, obrotowe tablice biurowe, magnetyczne tablice biurowe, tekstylne urządzenia dystansujące

Napisz opinię

Dźwiękochłonny ekran biurowy z białą tablicą Pedrali Ypsilon Connect YCL_L110/150

Dźwiękochłonny ekran biurowy z białą tablicą Pedrali Ypsilon Connect YCL_L110/150

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek