PRZEGRODY, EKRANY I ŚCIANY BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Pochłaniający dźwięk wolnostojący ekran biurowy na kółkach Pedrali Ypsilon Connect YC_L110/150 Zobacz większe

Pochłaniający dźwięk wolnostojący ekran biurowy na kółkach Pedrali Ypsilon Connect YC_L110/150

KOD: 250sdYC_L110/L150

ID: 223087

Rok produkcji2020
ProjektantJorge Pensi
ProducentPedrali

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Pedrali Ypsilon Connect YC_L110/150

Pochłaniający dźwięk wolnostojący ekran biurowy na kółkach

Opis

Ypsilon Connect to elegancka i funkcjonalna samonośna, dźwiękochłonna ścianka działowa.
Jedną z największych zalet tego produktu są jego szerokie możliwości personalizacji, dzięki którym użytkownicy mogą tworzyć coraz to nowe układy, efektywniej zarządzać swoimi przestrzeniami i tworzyć przyjazne przestrzenie biurowe czy funkcjonalne sale szkoleniowe i konferencyjne.
Ypsilon Connect charakteryzuje się panelami dźwiękochłonnymi, które są ukształtowane wokół konstrukcji utworzonej przez dwie odlewane ciśnieniowo aluminiowe podstawy i kolumny z ekstrudowanego aluminium. Możliwe jest dodanie niektórych akcesoriów, takich jak półki lub wieszaki na ubrania z dowolnej strony. Można go również okablować, aby umożliwić instalację uchwytu do telewizora. Dostępne z kółkami i bez.

Tagi

Pedrali, Jorge Pensi, Ypsilon Connect, Ekrany biurowe, Przegrody biurowe, Urządzenia dystansowe, Ekran biurowy, Ekrany biurowe Fabric, Ekrany biurowe modułowe, Ekrany biurowe na kółkach, Ekrany biurowe wolnostojące, Ekrany biurowe dźwiękochłonne, Urządzenia dystansowe Fabric

Napisz opinię

Pochłaniający dźwięk wolnostojący ekran biurowy na kółkach Pedrali Ypsilon Connect YC_L110/150

Pochłaniający dźwięk wolnostojący ekran biurowy na kółkach Pedrali Ypsilon Connect YC_L110/150

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek