PRYSZNICE I WYPOSAŻENIE PRYSZNICÓW

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Brodzik antypoślizgowy do zabudowy Texolid® Relax Design VESUVIUS Zobacz większe

Brodzik antypoślizgowy do zabudowy Texolid® Relax Design VESUVIUS

KOD: 250sdrelaxdesignvesuvius

ID: 228477

ProjektantZETAE Studio
ProducentRelax Design

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Relax Design VESUVIUS

Brodzik antypoślizgowy do zabudowy Texolid®

Dane techniczne

Szerokość: 70-80-90-100 cm
Długość: 90-100-110-120-130-140-150-160-170-180-190-200 cm

Opis

Vesuvius to linia dwumateriałowych brodzików Texolid® z montażem na podłodze i równo z podłogą. Zainspirowana liniami wulkanu, które zbiegają się w kierunku krateru pełnego gruzu, które ukrywają jego duszę i charakter, rzeźbiarska linia pochylonych powierzchni spotyka się z ekskluzywnym odpływem. Konfigurowalny, eklektyczny element, który ożywia materiał i kontrast chromatyczny, który jest w stanie scharakteryzować przestrzeń prysznicową, z nieskończonymi możliwościami ekspresji. Dostępne w różnych rozmiarach.

Tagi

Relax Design, ZETAE Studio, Brodziki, Prysznice i wanny, Produkty z powłoką antybakteryjną, Brodziki z powłoką antybakteryjną, Brodzik, Brodzik z powłoką antybakteryjną, Brodziki w stylu współczesnym, Brodziki z materiałów kompozytowych, Brodziki Texolid®, Zabudowane in Brodziki, Brodziki antypoślizgowe, Brodziki prostokątne, Produkty w stylu współczesnym z powłoką antybakteryjną, Produkty z materiałów kompozytowych z powłoką antybakteryjną, Produkty Texolid® z powłoką antybakteryjną, Brodziki w stylu współczesnym z powłoką antybakteryjną, Brodziki z materiałów kompozytowych z powłoką antybakteryjną , Brodziki Texolid® z powłoką antybakteryjną

Napisz opinię

Brodzik antypoślizgowy do zabudowy Texolid® Relax Design VESUVIUS

Brodzik antypoślizgowy do zabudowy Texolid® Relax Design VESUVIUS

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek