PROFESJONALNE PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKÓW

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Jednouchwytowa bateria kuchenna mosiężna z natryskiem Gessi MECCANICA HT Zobacz większe

Jednouchwytowa bateria kuchenna mosiężna z natryskiem Gessi MECCANICA HT

KOD: 250sdPF60012

ID: 192066

Rok produkcji2017
ProjektantGessi Style Studio
ProducentGessi

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Gessi MECCANICA HT

Jednouchwytowa bateria kuchenna mosiężna z natryskiem

Opis

Meccanica Ht to obrotowa jednouchwytowa bateria kuchenna nablatowa z jednostrumieniowym prysznicem ręcznym, wykonana z mosiądzu, dostępna w wykończeniu Finox.

Kreatywność i styl, jakie znał Gessi, zaszczepiły w stali zupełnie nową wyczuwalność, nadając materiałowi zazwyczaj technicznemu i „zimnemu”, niezmienione ciepło, wyjątkową zdolność mebli. Gessi w rzeczywistości wzbogaciła korpus baterii o estetyczne i dekoracyjne detale, takie jak faktura i wzór z różnymi motywami dla różnych gustów, uchwyty i różnorodny pasek, urokliwe wykończenia oraz nowoczesny i innowacyjny system modułowego zlewu.

Tagi

Gessi, Gessi316, Krany kuchenne, Meble do restauracji i kawiarni, Profesjonalne przygotowanie żywności, Krany kuchenne do użytku profesjonalnego, Zlewy i baterie kuchenne, Bateria kuchenna, Bateria kuchenna do użytku profesjonalnego, Krany kuchenne w stylu współczesnym, Krany kuchenne metalowe, Krany kuchenne z mosiądzu, Chromowane mosiężne baterie kuchenne, baterie kuchenne ze sprayem, baterie kuchenne, profesjonalne baterie kuchenne, baterie kuchenne z 1 otworem, baterie kuchenne z wylewką obrotową, baterie kuchenne z jednym uchwytem, styl współczesny Profesjonalne przygotowanie żywności, metal Profesjonalne przygotowanie żywności, mosiądz Profesjonalne przygotowanie żywności, chromowane mosiądz Profesjonalne przygotowanie żywności, Współczesny styl Baterie kuchenne do użytku profesjonalnego, Metalowe baterie kuchenne do użytku profesjonalnego, Mosiądz Baterie kuchenne do użytku profesjonalnego, Chromowany mosiądz Baterie kuchenne do użytku profesjonalnego

Napisz opinię

Jednouchwytowa bateria kuchenna mosiężna z natryskiem Gessi MECCANICA HT

Jednouchwytowa bateria kuchenna mosiężna z natryskiem Gessi MECCANICA HT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek